tel. noclegi: 696-218-089, 534-863-114
tel. spływy kajakowe i kuligi: 694-444-936

Witamy w gospodarstwie agroturystycznym na Roztoczu!

Gospodarstwo agroturystyczne urokliwie położone jest w malowniczej okolicy roztoczańskiej wśród lasów iglastych, pól, łąk i rzeki Tanew, jednej z najczystszych rzek w Polsce. 

Atuty czystej rzeki wzbogaca mikroklimat, a czyste ekologiczne powietrze sprzyja lecznictwu. Prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Czysta ekologicznie okolica charakteryzująca się nieskażonym środowiskiem naturalnym, pięknymi krajobrazami oraz bogactwem ogromnych kompleksów leśnych Puszczy Solskiej. Region obfituje w liczne atrakcje turystyczne i wypoczynkowe. W pobliżu zalew w Żarach k/Biszczy, blisko Roztocze, Roztoczański Park Narodowy, parki krajobrazowe. 
Piękne tereny, ciekawe okolice sprzyjają turystyce rowerowej i pieszej. Można czynnie uprawiać sporty letnie i zimowe. Jest tu wspaniałe miejsce do wędkowania zarówno w rzece, jak i w przydomowych stawach. Można chodzić na jagody, grzyby i jeżyny. Podczas wypoczynku zimą jest możliwość zorganizowania kuligu i ogniska. Trasy kuligowe prowadzą pięknymi leśnymi dróżkami. Mile są widziane rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół do spędzania weekendów oraz wakacji.

 

 

 

 


Dlaczego u nas?

Mamy wiele lat doświadczenia w prowadzeniu domu agrturystycznego i wiemy doskonale, czego do dobrego odpoczynku potrzebują osoby z różnego przedziału wiekowego.

Nasz dom - Twój dom

Wszystkie nasze obiekty i otoczenie wykończylimy z dużą starannością. Wszystkie niezbędne elementy mamy na miejscu, dlatego możesz śmiało planować przyjazd liczony nie w dniach a tygodniach.

Atrakcje okolicy

W promieniu kilkunastu km od naszego domu, znajduje się setki, a może tysiące miejsc do odwiedzenia i spenetrowania. Od zbiorników wodnych, po stadniny koni, trasy rowerowe, spacery w lesie i eksplorowanie Roztocza.

Spływy kajakowe

Dom usytuowany jest nieopodal rzeczki Tanew, którą można popłynąć kajakiem z rodziną lub znajomymi. Wszystko na trasie jedno lub kilku dniowej. Do dyspozycji są też inne rzeki w okolicy np. Wieprz

Projekt i wykonanie WebVisage
Budziarze 15
23-425 Biszcza
gm. Biszcza
pow. Biłgoraj
woj. lubelskie
tel. 535 916 555